KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14666612
nr 1466 6612
Alexandra Kern
(f. 1963), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 80/200. Färglitografi. Bladets mått: 37x28, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Alexandra Kern, svensk bildkonstnär född 1963 i Malmö.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:33:07
6/5 18:30:45
100 kr
9/5 19:22:58